Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aşk romanı okumayı özleyenler “BİRDENBİRE”yi çok sevecek

“Tüm âlem, tüm düzen, milyarlarca yıllık yaşam, onlar orada birbirlerine bakabilsin diye kurulmuş olabilir miydi?”

Aşk, varlığımıza anlam katan en eşsiz duyguların başında geliyor. Hemen hepimiz bu eşsiz duygunun çeşitli hallerinden birini en az bir kez deneyimlemiş, coşkusunu kalbimizde hissetmişizdir. İnsanlığın vazgeçilmezi olan aşk, edebiyat dünyasının da vazgeçemediği konular arasında. Yazar, editör ve yazar koçu Serda Kranda Kapucuoğlu’nun kaleme aldığı “Birdenbire”, aşkı tekrar kalplerinde hissetmek isteyen okurlar için Sander Yayınları etiketiyle raflarda.

Yıllardır kurgu ve kurgu dışı kitapların editörlüğünü yapan editör ve yazar koçu Serda Kranda Kapucuoğlu’nun romanı Birdenbire’de birbirlerinden çok farklı bir grup insanın aynı apartmanda kesişen yollarını anlattığı gibi beklenmedik bir aşkın da ev sahipliğini yapıyor. 

İhanetin acısı, yıkılan düzenin sarsıcılığı ve korkular arasında tomurcuklanan aşk, tüm ihtişamıyla başrolü kapıp roman kahramanlarımızın ezberlerini bozuyor.

Romanda şarkıların da ayrı bir yeri var. Çoğumuzun aşk tarihçesinde yeri olan bu özel şarkılar için yazar Serda Kranda Kapucuoğlu bir dinleme listesi de hazırlamış. Spotify’dan ulaşılabilen listeyi dinleyerek romanı okuduğunuzda aldığınız keyif de artıyor.

Birdenbire, kalbin aşkla hemhal oluşunu, aşkın hiçbir şeye benzemeyen tadını tekrar hatırlamak isteyen okurlar için defalarca okumak isteyecekleri bir ilk roman.

Yazar Hakkında: Kişisel gelişim ve farkındalık dergisi Mümkün Dergi ve Yuka Editörlük Ajansı’nda kurucu ortak. Kitap projeleri, yayın danışmanlığı, yazar koçluğu ve geliştirici editörlük yapıyor. Kurucusu olduğu ZB Akademi’nin Bi’ Oda Atölye markası altında kişisel gelişim ve yazarlık atölyeleri düzenliyor, 21 Gün Okuyanları adlı okuma kulübünü sürdürüyor. Yayıncılık ve iletişim sektörlerinde çalıştı; ulusal ve yerel birçok dergide yöneticilik ve editörlük görevleri aldı. Metin yazarlığı, muhabirlik, editörlük, yazar koçluğu, eğitmenlik ve danışmanlık yaptı. Pek çok kitap projesinde proje editörü olarak yer aldı. Medya ve yayıncılık sektöründeki 20. yılı. 1979 İstanbul doğumlu. Evli ve iki kız annesi. 

birdenbire
Kitabevi