Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Geliştirici Editörlük

Geliştirici Editörlük

Son zamanlarda siz de mutlaka duymuşsunuzdur, deniyor ki “Okurdan çok yazar var.” Abartılmış bir tespit gibi gelse de kulağa, aslına bakarsanız doğruluk payı da var. Peki bu normal mi, iyi bir şey mi, kötü bir şey mi? Bir bilgi kirliliği ve niteliksizlik sorunumuz olduğu kesin.

İşim gereği çok satanları ve yeni çıkanları takip etmeye çalışırım. Ticari kaygılar, kitapevleriyle yapılan özel raf anlaşmalarıyla adeta ittirilerek ön plana çıkarılan kitaplar… Neler yok ki! Gerçekten de dağıtıma çıkan ve raflarda kendine yer bulan kitapların ne kadarının herhangi bir derde derman olabildiği tartışma konusu yapılabilir ama bizim konumuz şimdilik bu değil.

Bizim konumuz her zamanki gibi “Biz nasıl yapabiliriz” ve “Biz nasıl daha iyi yapabiliriz?”

İşte geliştirici editör tam da bu sorulara cevap bulmada yanınızda olur. Bilgisayarınızdaki notlar, yazılar bir kitap olma yolunda ilerken geliştirici editörünüz size ışık tutar, ilham verir, çıtanızı yükseltir ve size, potansiyelinizi en yüksek seviyede ortaya çıkarabilmeniz için destek olur. Kulağa çok hoş geliyor sanki.

Kişisel geliştirici editörünüzle geçirdiğiniz süre, kitabınızı içerik ve duruş olarak iyileştireceği gibi, bir yazar olarak sizin de gelişiminize katkıda bulunacaktır.